Sociální zemědělství

Kalendář akcí

Novinky

Možnosti financování rozvoje sociální ekonomiky

Projekt ŠANCE PRO ROZVOJ II. je zaměřen na zajištění a podporu FINANCOVÁNÍ ROZVOJE sociální ekonomiky a efektivního MENTORINGU v oblasti finančního a strategického řízení.

CO MŮŽEME pro vás zařídit?
 
- návratné financování vašich projektů a rozvoje za garantovaných etických podmínek
- podpora individuálního mentora v oblasti finančního či strategického řízení organizace
- vyhledání strategického partnera
 
KDO PLATÍ naše služby?
 
Uvedené služby podpory rozvoje organizací sociální ekonomiky jsou realizovány v rámci projektu "ŠANCE PRO ROZVOJ II." (reg. č. CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_0_24/0003890), který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu.
 
KDO JSME?
 
OCCASIO o.p.s. vytvořila a uvedla na český finanční trh model mikrofinancování sociálního podnikání v rámci projektu ŠANCE PRO ROZVOJ. Navazující projekt ŠANCE PRO ROZVOJ II. si klade za úkol podpořit prostřednictvím zpřístupnění mikrofinancování rozvoj sociálního sektoru v ČR. Členové realizačního týmu mají bohaté zkušenosti v oblasti finančnictví, obchodu, marketingu a osobního rozvoje v sociální i komerční sféře.
 
V projektu ŠANCE PRO ROZVOJ II. naleznete podporu, pomoc i potřebné informace ohledně možností financování vašich aktivit. Smyslem projektu je prosperita v bezpečném prostoru pro podnikání a růst.
 
Více informací o projektu a modelu mikrofinancování sociálního sektoru, včetně kontaktních údajů, naleznete na http://occasioops.cz/Socialni%20mikrofinance.html.